SPFE380D25
CrydomCrydom
SPFE380D25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPFE380D25
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
listoch: 1.SPFE380D25.pdf2.SPFE380D25.pdf3.SPFE380D25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie SPFE380D25
Číslo dielu SPFE380D25 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2770 pcs Dátový hárok 1.SPFE380D25.pdf2.SPFE380D25.pdf3.SPFE380D25.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 530V Napätie - vstup 15 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria SPF, PowerFin™ obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant