SPFE240A25
CrydomCrydom
SPFE240A25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPFE240A25
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
listoch: 1.SPFE240A25.pdf2.SPFE240A25.pdf3.SPFE240A25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie SPFE240A25
Číslo dielu SPFE240A25 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3324 pcs Dátový hárok 1.SPFE240A25.pdf2.SPFE240A25.pdf3.SPFE240A25.pdf
Napätie - zaťaženie 12V ~ 280V Napätie - vstup 18 ~ 36VAC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria SPF, PowerFin™ obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 25A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SPFE480D25
SPFE480D25
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Skladom: 2979 pcs
Stiahnuť ▼: SPFE480D25.pdf
RFQ
SPFE240D25
SPFE240D25
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Skladom: 4044 pcs
Stiahnuť ▼: SPFE240D25.pdf
RFQ
SPFE240A25R
SPFE240A25R