PFE240D25R
CrydomCrydom
PFE240D25R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PFE240D25R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
listoch: 1.PFE240D25R.pdf2.PFE240D25R.pdf3.PFE240D25R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PFE240D25R
Číslo dielu PFE240D25R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3502 pcs Dátový hárok 1.PFE240D25R.pdf2.PFE240D25R.pdf3.PFE240D25R.pdf
Napätie - zaťaženie 12V ~ 280V Napätie - vstup 15 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria PF, PowerFin™ obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2250
PFE240D25R-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PFE240D25
PFE240D25
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V