PFE240A25
CrydomCrydom
PFE240A25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PFE240A25
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
listoch: 1.PFE240A25.pdf2.PFE240A25.pdf3.PFE240A25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie PFE240A25
Číslo dielu PFE240A25 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3228 pcs Dátový hárok 1.PFE240A25.pdf2.PFE240A25.pdf3.PFE240A25.pdf
Napätie - zaťaženie 12V ~ 280V Napätie - vstup 18 ~ 36VAC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria PF, PowerFin™ obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC1610
PFE240A25-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant