HPF480D30R
CrydomCrydom
HPF480D30R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HPF480D30R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
listoch: 1.HPF480D30R.pdf2.HPF480D30R.pdf
  • správa
Špecifikácie HPF480D30R
Číslo dielu HPF480D30R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4921 pcs Dátový hárok 1.HPF480D30R.pdf2.HPF480D30R.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4.5 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria HPF obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Typ montáže DIN Rail Nabíjací prúd 30A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HPFC-112-01-T-D-04
HPFC-112-01-T-D-04
výrobcovia: Samtec, Inc.
popis: CONN SOCK STRIP 26POS .100" T/H
Skladom: 15061 pcs
Stiahnuť ▼: HPFC-112-01-T-D-04.pdf
RFQ
HPF480D30
HPF480D30
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V