HPF480D30
CrydomCrydom
HPF480D30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HPF480D30
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
listoch: 1.HPF480D30.pdf2.HPF480D30.pdf
  • správa
Špecifikácie HPF480D30
Číslo dielu HPF480D30 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4317 pcs Dátový hárok 1.HPF480D30.pdf2.HPF480D30.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 4.5 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria HPF obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže DIN Rail Nabíjací prúd 30A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HPF240D20
HPF240D20
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 20A 12-280V
Skladom: 4965 pcs
Stiahnuť ▼: HPF240D20.pdf
RFQ
HPF-WT
HPF-WT
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE HLDR CART 600V 20A PNL MNT