HD60125KT
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HD60125KT
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
listoch: HD60125KT.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 746 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie HD60125KT
Číslo dielu HD60125KT Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 746 pcs Dátový hárok HD60125KT.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 3 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria HD60 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Nabíjací prúd 125A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HD6050
HD6050
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
Skladom: 1816 pcs
Stiahnuť ▼: HD6050.pdf
RFQ
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V