HD60125G
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HD60125G
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR 660VAC/125A DC
listoch: HD60125G.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 858 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie HD60125G
Číslo dielu HD60125G Výrobca Crydom
popis RELAY SSR 660VAC/125A DC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 858 pcs Dátový hárok HD60125G.pdf
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HD60125KT
HD60125KT
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Skladom: 746 pcs
Stiahnuť ▼: HD60125KT.pdf
RFQ
HD6025
HD6025
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V