HAC60D150
Prehľad produktov
Číslo dielu: HAC60D150
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SOLID STATE RELAY 600 V
listoch: HAC60D150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 475 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 475 pcs
  • správa
Špecifikácie HAC60D150
Číslo dielu HAC60D150 Výrobca Crydom
popis SOLID STATE RELAY 600 V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 475 pcs Dátový hárok HAC60D150.pdf
Napätie - zaťaženie 48 ~ 660 V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Nabíjací prúd 150A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant