HAC60B150
Prehľad produktov
Číslo dielu: HAC60B150
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SOLID STATE RELAY 600 V
listoch: HAC60B150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 559 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
  • správa
Špecifikácie HAC60B150
Číslo dielu HAC60B150 Výrobca Crydom
popis SOLID STATE RELAY 600 V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 559 pcs Dátový hárok HAC60B150.pdf
Napätie - zaťaženie 48 ~ 660 V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Nabíjací prúd 150A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HAC60B150H-10
HAC60B150H-10
výrobcovia: Crydom
popis: SOLID STATE RELAY 600 V