HAC24D150
Prehľad produktov
Číslo dielu: HAC24D150
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SOLID STATE RELAY 240 V
listoch: HAC24D150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 557 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
  • správa
Špecifikácie HAC24D150
Číslo dielu HAC24D150 Výrobca Crydom
popis SOLID STATE RELAY 240 V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 557 pcs Dátový hárok HAC24D150.pdf
Napätie - zaťaženie 24 ~ 280 V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Nabíjací prúd 150A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HAC24A150H-10
HAC24A150H-10
výrobcovia: Crydom
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 548 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24A150H-10.pdf
RFQ
HAC24D150-10
HAC24D150-10
výrobcovia: Crydom
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 599 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24D150-10.pdf
RFQ
HAC24B150-10
HAC24B150-10
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 491 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24B150-10.pdf
HAC24D150H
HAC24D150H
popis: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 32V
Skladom: 543 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24D150H.pdf
HAC3735UF-A
HAC3735UF-A
výrobcovia: Micronas
popis: TO92-UF
Skladom: 47991 pcs
Stiahnuť ▼: HAC3735UF-A.pdf
HAC24B150H
HAC24B150H
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 570 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24B150H.pdf
HAC24D150H-10
HAC24D150H-10
popis: SOLID STATE RELAY 240 V