HAC24B150
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HAC24B150
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SOLID STATE RELAY 240 V
listoch: HAC24B150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 470 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie HAC24B150
Číslo dielu HAC24B150 Výrobca Crydom
popis SOLID STATE RELAY 240 V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 470 pcs Dátový hárok HAC24B150.pdf
Napätie - zaťaženie 24 ~ 280 V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Stud séria HAC
obal Bulk Balík / puzdro Hockey Puck
Typ výstupu AC, Zero Cross Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 150A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HAC24A150H
HAC24A150H
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR CONTACTOR AC 150A 270V
Skladom: 509 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24A150H.pdf
RFQ
HAC24B150H-10
HAC24B150H-10
výrobcovia: Crydom
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 501 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24B150H-10.pdf
RFQ
HAC24A150
HAC24A150
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 616 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24A150.pdf
HAC24D150
HAC24D150
popis: SOLID STATE RELAY 240 V
Skladom: 557 pcs
Stiahnuť ▼: HAC24D150.pdf
HAC24B150-10
HAC24B150-10
popis: SOLID STATE RELAY 240 V