F1892DH600
CrydomCrydom
F1892DH600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1892DH600
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC
listoch: 1.F1892DH600.pdf2.F1892DH600.pdf3.F1892DH600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F1892DH600
Číslo dielu F1892DH600 Výrobca Crydom
popis MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1176 pcs Dátový hárok 1.F1892DH600.pdf2.F1892DH600.pdf3.F1892DH600.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 3V
štruktúra Series Connection - SCR/Diode séria -
obal Bulk Balík / puzdro Module
Ostatné mená CC2005
F1892DH600-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet SCR, diódy 1 SCR, 1 Diode Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis SCR Module 600V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 1950A @ 60Hz Prúd - Spúšťanie brány (Max) 150mA