F1892D600
CrydomCrydom
F1892D600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F1892D600
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 90A MODULE
listoch: 1.F1892D600.pdf2.F1892D600.pdf3.F1892D600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F1892D600
Číslo dielu F1892D600 Výrobca Crydom
popis DIODE GEN PURP 600V 90A MODULE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1396 pcs Dátový hárok 1.F1892D600.pdf2.F1892D600.pdf3.F1892D600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.4V @ 270A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení Module rýchlosť Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro Module Ostatné mená CC2004
F1892D600-ND
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 600V 90A (DC) Chassis Mount Module Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 90A (DC)