DR4560D60
CrydomCrydom
DR4560D60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR4560D60
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
listoch: 1.DR4560D60.pdf2.DR4560D60.pdf3.DR4560D60.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 967 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • správa
Špecifikácie DR4560D60
Číslo dielu DR4560D60 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 967 pcs Dátový hárok 1.DR4560D60.pdf2.DR4560D60.pdf3.DR4560D60.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 600V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR45 obal Bulk
Balík / puzdro SSR with Integrated Heat Sink Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2590 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 60A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DR4560D60R
DR4560D60R
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
Skladom: 898 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60R.pdf
RFQ
DR4560D60RP
DR4560D60RP
výrobcovia: Crydom
Skladom: 857 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60RP.pdf
RFQ
DR4560D45RP
DR4560D45RP
popis: SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Skladom: 1103 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D45RP.pdf
DR4560D45RPJ
DR4560D45RPJ
Skladom: 875 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D45RPJ.pdf
DR4560D60P
DR4560D60P
Skladom: 922 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60P.pdf
DR4560D45R
DR4560D45R
Skladom: 1046 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D45R.pdf
DR4560D60J
DR4560D60J
Skladom: 782 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60J.pdf
DR4560D45RJ
DR4560D45RJ
Stiahnuť ▼: DR4560D45RJ.pdf
DR4560D60RJ
DR4560D60RJ
Skladom: 983 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60RJ.pdf
DR4560D45P
DR4560D45P
Stiahnuť ▼: DR4560D45P.pdf
DR4560D45PJ
DR4560D45PJ
Stiahnuť ▼: DR4560D45PJ.pdf
DR4560D60PJ
DR4560D60PJ
Skladom: 864 pcs
Stiahnuť ▼: DR4560D60PJ.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety