DR4560D45P
CrydomCrydom
DR4560D45P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR4560D45P
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
listoch: 1.DR4560D45P.pdf2.DR4560D45P.pdf3.DR4560D45P.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DR4560D45P
Číslo dielu DR4560D45P Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1158 pcs Dátový hárok 1.DR4560D45P.pdf2.DR4560D45P.pdf3.DR4560D45P.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 600V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria DR45 obal Bulk
Balík / puzdro SSR with Integrated Heat Sink Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2591 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 45A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant