DC400D20
CrydomCrydom
DC400D20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC400D20
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 20A 1-300V
listoch: 1.DC400D20.pdf2.DC400D20.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 888 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DC400D20
Číslo dielu DC400D20 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 20A 1-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 888 pcs Dátový hárok 1.DC400D20.pdf2.DC400D20.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 300V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC2321
DC400D20-ND
Rezistencia na stav (Max) 110 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Nabíjací prúd 20A