DC400D10
CrydomCrydom
DC400D10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC400D10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V
listoch: 1.DC400D10.pdf2.DC400D10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DC400D10
Číslo dielu DC400D10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1149 pcs Dátový hárok 1.DC400D10.pdf2.DC400D10.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 300V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC1865 Rezistencia na stav (Max) 155 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Nabíjací prúd 10A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DC400D10H
DC400D10H
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-300V
Skladom: 1034 pcs
Stiahnuť ▼: DC400D10H.pdf
RFQ
DC414B
DC414B
výrobcovia: ADI (Analog Devices, Inc.)
popis: BOARD DEMO FOR LTC1871EMS
Skladom: 770 pcs
Stiahnuť ▼: DC414B.pdf
RFQ
DC400
DC400
výrobcovia: FLIR
popis: CURRENT CLAMP METER CAT II 600V
Skladom: 1028 pcs
Stiahnuť ▼: DC400.pdf
DC400D10C
DC400D10C
výrobcovia: Crydom
Stiahnuť ▼: DC400D10C.pdf
DC400-NIST
DC400-NIST
výrobcovia: FLIR