DC200A40
CrydomCrydom
DC200A40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC200A40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
listoch: 1.DC200A40.pdf2.DC200A40.pdf
  • správa
Špecifikácie DC200A40
Číslo dielu DC200A40 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5682 pcs Dátový hárok 1.DC200A40.pdf2.DC200A40.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 150V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Rezistencia na stav (Max) 16 mOhms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Nabíjací prúd 40A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DC200A10
DC200A10
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
Skladom: 5629 pcs
Stiahnuť ▼: DC200A10.pdf
RFQ
DC200A40C
DC200A40C
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V