DC200A10
CrydomCrydom
DC200A10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC200A10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
listoch: 1.DC200A10.pdf2.DC200A10.pdf
  • správa
Špecifikácie DC200A10
Číslo dielu DC200A10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5629 pcs Dátový hárok 1.DC200A10.pdf2.DC200A10.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 150V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC2117
DC200A10-ND
Rezistencia na stav (Max) 40 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Nabíjací prúd 10A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant