DC100A20
CrydomCrydom
DC100A20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC100A20
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 20A 1-72V
listoch: 1.DC100A20.pdf2.DC100A20.pdf
  • správa
Špecifikácie DC100A20
Číslo dielu DC100A20 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 20A 1-72V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4504 pcs Dátový hárok 1.DC100A20.pdf2.DC100A20.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 72V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Rezistencia na stav (Max) 12 mOhms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Nabíjací prúd 20A