DC100A10C
CrydomCrydom
DC100A10C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC100A10C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V
listoch: 1.DC100A10C.pdf2.DC100A10C.pdf
  • správa
Špecifikácie DC100A10C
Číslo dielu DC100A10C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 1-72V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4203 pcs Dátový hárok 1.DC100A10C.pdf2.DC100A10C.pdf
Napätie - zaťaženie 1V ~ 72V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria PowerPlus DC obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC2116
DC100A10C-ND
Rezistencia na stav (Max) 13 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Nabíjací prúd 10A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant