CWA48125P
CrydomCrydom
CWA48125P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CWA48125P
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
listoch: 1.CWA48125P.pdf2.CWA48125P.pdf3.CWA48125P.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 707 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie CWA48125P
Číslo dielu CWA48125P Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 707 pcs Dátový hárok 1.CWA48125P.pdf2.CWA48125P.pdf3.CWA48125P.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 90 ~ 280VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CW48 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 125A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant