CWA48125
CrydomCrydom
CWA48125 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CWA48125
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
listoch: 1.CWA48125.pdf2.CWA48125.pdf3.CWA48125.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 695 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CWA48125
Číslo dielu CWA48125 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 695 pcs Dátový hárok 1.CWA48125.pdf2.CWA48125.pdf3.CWA48125.pdf
Napätie - zaťaženie 48V ~ 660V Napätie - vstup 90 ~ 280VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CW48 obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2423
CWA48125-ND
Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Nabíjací prúd 125A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CWA4810-10
CWA4810-10
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Skladom: 1707 pcs
Stiahnuť ▼: CWA4810-10.pdf
RFQ
CWA48125E-10
CWA48125E-10
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Skladom: 817 pcs
Stiahnuť ▼: CWA48125E-10.pdf
RFQ
CWA4810E
CWA4810E
Skladom: 1562 pcs
Stiahnuť ▼: CWA4810E.pdf
CWA48125S
CWA48125S
Stiahnuť ▼: CWA48125S.pdf
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Stiahnuť ▼: CWA4825.pdf
CWA48125E
CWA48125E
Skladom: 774 pcs
Stiahnuť ▼: CWA48125E.pdf
CWA4810S
CWA4810S
Stiahnuť ▼:
CWA4810P
CWA4810P
Stiahnuť ▼: CWA4810P.pdf
CWA48125P
CWA48125P
Skladom: 707 pcs
Stiahnuť ▼: CWA48125P.pdf
CWA48125-10
CWA48125-10
Skladom: 672 pcs
Stiahnuť ▼: CWA48125-10.pdf