10LPCV2415
CrydomCrydom
10LPCV2415 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10LPCV2415
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V
listoch: 1.10LPCV2415.pdf2.10LPCV2415.pdf3.10LPCV2415.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 287 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 10LPCV2415
Číslo dielu 10LPCV2415 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 15A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 287 pcs Dátový hárok 1.10LPCV2415.pdf2.10LPCV2415.pdf3.10LPCV2415.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 0 ~ 10VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Ostatné mená 10LPCV2415-ND
CC1955
Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 15A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10LSQ68000MEFC36X83
10LSQ68000MEFC36X83
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW