10LPCV24110
CrydomCrydom
10LPCV24110 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10LPCV24110
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V
listoch: 1.10LPCV24110.pdf2.10LPCV24110.pdf3.10LPCV24110.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 193 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 10LPCV24110
Číslo dielu 10LPCV24110 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 110A 20-300V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 193 pcs Dátový hárok 1.10LPCV24110.pdf2.10LPCV24110.pdf3.10LPCV24110.pdf
Napätie - zaťaženie 20V ~ 300V Napätie - vstup 0 ~ 10VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Balík dodávateľov zariadení -
séria LPCV obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Proportional Control
Ostatné mená 10LPCV24110-ND
CC2530
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 110A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10LL1
10LL1
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: SYRINGE BARREL 10CC 1000PC
Skladom: 721 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
10LL2
10LL2
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: STOPPER 10CC 1000/PK
Skladom: 234 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
10LPCV2425
10LPCV2425
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 20-300V