ST5EW500
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST5EW500
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50 OHM 0.25W GW TOP ADJ
listoch: ST5EW500.pdf
  • správa
Špecifikácie ST5EW500
Číslo dielu ST5EW500 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 50 OHM 0.25W GW TOP ADJ Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 70347 pcs Dátový hárok ST5EW500.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
séria ST5 Odporový materiál Cermet
odpor 50 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 50 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment