ST5EW104
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST5EW104
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
listoch: ST5EW104.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST5EW104
Číslo dielu ST5EW104 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 64755 pcs Dátový hárok ST5EW104.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
séria ST5 Odporový materiál Cermet
odpor 100 kOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 14
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 100 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment