ST4EA105
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4EA105
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST4EA105.pdf
  • správa
Špecifikácie ST4EA105
Číslo dielu ST4EA105 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 106736 pcs Dátový hárok ST4EA105.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 1 MOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment