ST4EA101
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST4EA101
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST4EA101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ST4EA101
Číslo dielu ST4EA101 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 100730 pcs Dátový hárok ST4EA101.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST4 Odporový materiál Cermet
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Bulk Počet otočení 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Detailný popis 100 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment