ST42ETA105
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST42ETA105
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST42ETA105.pdf
  • správa
Špecifikácie ST42ETA105
Číslo dielu ST42ETA105 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126079 pcs Dátový hárok ST42ETA105.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST42 Odporový materiál Cermet
odpor 1 MOhms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-42ETA 1M OHM (105)
ST-42ETA105
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment