ST42ETA100
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST42ETA100
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD TOP
listoch: ST42ETA100.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ST42ETA100
Číslo dielu ST42ETA100 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110735 pcs Dátový hárok ST42ETA100.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia J Lead
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
séria ST42 Odporový materiál Cermet
odpor 10 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená ST-42ETA 10 OHM (100)
ST-42ETA100
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 10 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment