CT9EW504
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW504 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT9EW504
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT9EW504.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
300 pcs
  • správa
Špecifikácie CT9EW504
Číslo dielu CT9EW504 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106135 pcs Dátový hárok CT9EW504.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
séria CT9 Odporový materiál Cermet
odpor 500 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-9EW 500K OHM (504)
Počet otočení 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment