CT9EW205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW205 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT9EW205
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
listoch: CT9EW205.pdf
  • správa
Špecifikácie CT9EW205
Číslo dielu CT9EW205 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59250 pcs Dátový hárok CT9EW205.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
séria CT9 Odporový materiál Cermet
odpor 2 MOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Počet otočení 18
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment Typ nastavenia Top Adjustment