CT94EP103
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EP103 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT94EP103
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT94EP103.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie CT94EP103
Číslo dielu CT94EP103 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69726 pcs Dátový hárok CT94EP103.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm)
séria CT94 Odporový materiál Cermet
odpor 10 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-94EP 10K OHM (103)
CT-94EP103
Počet otočení 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment
Typ nastavenia Side Adjustment
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CT94EP101
CT94EP101
výrobcovia: Copal Electronics
popis: TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE