CT94EP100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EP100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT94EP100
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: CT94EP100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CT94EP100
Číslo dielu CT94EP100 Výrobca Copal Electronics
popis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77754 pcs Dátový hárok CT94EP100.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±250ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm)
séria CT94 Odporový materiál Cermet
odpor 10 Ohms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená CT-94EP 10 OHM (100)
Počet otočení 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment