CT6ES202
Copal Electronics Inc.Copal Electronics Inc.
CT6ES202 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6ES202
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2K OHM 0.5W TH
listoch: CT6ES202.pdf
  • správa
Špecifikácie CT6ES202
Číslo dielu CT6ES202 Výrobca Copal Electronics Inc.
popis TRIMMER 2K OHM 0.5W TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 148749 pcs Dátový hárok CT6ES202.pdf
Napätie - práca 0.5W, 1/2W Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Stýl ukončenia PC Pins Rozsah teplôt 1
Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) séria CT6
Stav RoHS Bulk Ostatné mená CT-6ES 2K OHM (202)
CT-6ES202
Počet otočení Cermet Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CT6ES202 Rozšírený popis 2k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10% popis TRIMMER 2K OHM 0.5W TH