CT6ES200
Copal Electronics Inc.Copal Electronics Inc.
CT6ES200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CT6ES200
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W TH
listoch: CT6ES200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • správa
Špecifikácie CT6ES200
Číslo dielu CT6ES200 Výrobca Copal Electronics Inc.
popis TRIMMER 20 OHM 0.5W TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 157414 pcs Dátový hárok CT6ES200.pdf
Napätie - práca 0.5W, 1/2W Hrúbka (Max) ±250ppm/°C
Stýl ukončenia PC Pins Rozsah teplôt 1
Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) séria CT6
Stav RoHS Bulk Ostatné mená CT-6ES 20 OHM (200)
CT-6ES200
Počet otočení Cermet Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu CT6ES200 Rozšírený popis 20 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10% popis TRIMMER 20 OHM 0.5W TH