CFS-1001MC
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-1001MC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFS-1001MC
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH DIP SPST 100MA 6V
listoch: CFS-1001MC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • správa
Špecifikácie CFS-1001MC
Číslo dielu CFS-1001MC Výrobca Copal Electronics
popis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64958 pcs Dátový hárok CFS-1001MC.pdf
prác No Napätie 6VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria CFS
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 563-2015-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Dĺžka 1.059" (26.90mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.177" (4.50mm)
Vlastnosti - Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC Aktuálne hodnotenie 100mA