CFS-1000MC
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-1000MC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CFS-1000MC
Výrobca / Značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH DIP SPST 100MA 6V
listoch: CFS-1000MC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • správa
Špecifikácie CFS-1000MC
Číslo dielu CFS-1000MC Výrobca Copal Electronics
popis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64896 pcs Dátový hárok CFS-1000MC.pdf
prác Yes Napätie 6VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria CFS
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Ostatné mená 563-2023-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Dĺžka 1.059" (26.90mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.177" (4.50mm)
Vlastnosti Tape Seal Elektrický život 1,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC Aktuálne hodnotenie 100mA