KBU25005-G
Comchip TechnologyComchip Technology
KBU25005-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KBU25005-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu RECT BRIDGE CELL 50V 25A KBU
listoch: KBU25005-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie KBU25005-G
Číslo dielu KBU25005-G Výrobca Comchip Technology
popis RECT BRIDGE CELL 50V 25A KBU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89976 pcs Dátový hárok KBU25005-G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 50V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.1V @ 12.5A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení KBU
séria - obal Tray
Balík / puzdro 4-SIP, KBU Ostatné mená 641-1360
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Single Phase
Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBU Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 50V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3.6A