KBU1008-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KBU1008-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu RECTIFIER BRIDGE 10A 800V KBU
listoch: KBU1008-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie KBU1008-G
Číslo dielu KBU1008-G Výrobca Comchip Technology
popis RECTIFIER BRIDGE 10A 800V KBU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61062 pcs Dátový hárok KBU1008-G.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 800V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 5A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení KBU
séria - obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP, KBU Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Single Phase Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole KBU
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 600V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 10A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
KBU1004
KBU1004
výrobcovia: GeneSiC Semiconductor
popis: DIODE BRIDGE 400V 10A KBU
Skladom: 74532 pcs
Stiahnuť ▼: KBU1004.pdf
RFQ
KBU2501-G
KBU2501-G
výrobcovia: Comchip Technology
popis: RECTIFIER BRIDGE 25A 100V KBU
Skladom: 74916 pcs
Stiahnuť ▼: KBU2501-G.pdf
RFQ
popis: DIODE BRIDGE 800V 10A KBU