CZRUR52C36
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C36 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRUR52C36
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 36V 150MW 0603
listoch: CZRUR52C36.pdf
  • správa
Špecifikácie CZRUR52C36
Číslo dielu CZRUR52C36 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 36V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 939171 pcs Dátový hárok CZRUR52C36.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 36V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 90 Ohms
Detailný popis Zener Diode 36V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 27V
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRUR52C39-HF
CZRUR52C39-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 39V 150MW 0603
Skladom: 863032 pcs
Stiahnuť ▼: CZRUR52C39-HF.pdf
RFQ
CZRUR52C3V6
CZRUR52C3V6
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 3.6V 150MW 0603
Skladom: 949149 pcs
Stiahnuť ▼: CZRUR52C3V6.pdf
RFQ
CZRUR52C36-HF
CZRUR52C36-HF