CZRUR52C30
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRUR52C30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CZRUR52C30
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 30V 150MW 0603
listoch: CZRUR52C30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CZRUR52C30
Číslo dielu CZRUR52C30 Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ZENER 30V 150MW 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 908253 pcs Dátový hárok CZRUR52C30.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 30V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 900mV @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F
séria - Výkon - Max 150mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 80 Ohms
Detailný popis Zener Diode 30V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 23V
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CZRUR52C39
CZRUR52C39
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 39V 150MW 0603
Skladom: 897433 pcs
Stiahnuť ▼: CZRUR52C39.pdf
RFQ
CZRUR52C30-HF
CZRUR52C30-HF
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ZENER 30V 150MW 0603
Skladom: 916111 pcs
Stiahnuť ▼: CZRUR52C30-HF.pdf
RFQ
CZRUR52C36
CZRUR52C36
popis: DIODE ZENER 36V 150MW 0603
Stiahnuť ▼: CZRUR52C36.pdf
CZRUR52C36-HF
CZRUR52C36-HF
Stiahnuť ▼: CZRUR52C36-HF.pdf
CZRUR52C3
CZRUR52C3
popis: DIODE ZENER 3V 150MW 0603