CPDU24V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPDU24V-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F
listoch: CPDU24V-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPDU24V-HF
Číslo dielu CPDU24V-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 24V 47V 0603/SOD523F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 745693 pcs Dátový hárok CPDU24V-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 24V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 47V
Napätie - porucha (Min) 25V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 47W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Ostatné mená 641-2005-2
CPDU24V-HF-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Kapacita @ Frekvencia 10pF @ 1MHz