CPDU12V-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPDU12V-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 12V 25V 0603/SOD523F
listoch: CPDU12V-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie CPDU12V-HF
Číslo dielu CPDU12V-HF Výrobca Comchip Technology
popis TVS DIODE 12V 25V 0603/SOD523F Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 638548 pcs Dátový hárok CPDU12V-HF.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 12V Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 25V
Napätie - porucha (Min) 13V typ Zener
Balík dodávateľov zariadení 0603/SOD-523F séria -
Ochrana elektrického vedenia No Napájanie - špičkový impulz 25W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, No Lead
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia 12pF @ 1MHz Obojsmerné kanály 1