CDBV3-40-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBV3-40-G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBV3-40-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323
listoch: CDBV3-40-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBV3-40-G
Číslo dielu CDBV3-40-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1209056 pcs Dátový hárok CDBV3-40-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 40mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení SOT-323 rýchlosť Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 5ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-70, SOT-323
Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount SOT-323 Prúd - reverzné únik @ Vr 200nA @ 30V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 200mA Kapacita @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDBV3-54A-G
CDBV3-54A-G
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323