CDBV1100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBV1100-HF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBV1100-HF
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323
listoch: CDBV1100-HF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBV1100-HF
Číslo dielu CDBV1100-HF Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1617623 pcs Dátový hárok CDBV1100-HF.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 820mV @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení SOD-323 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-76, SOD-323 Ostatné mená 641-1786-2
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SOD-323 Prúd - reverzné únik @ Vr 50µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A Kapacita @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz