CDBD10200-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBD10200-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
listoch: CDBD10200-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBD10200-G
Číslo dielu CDBD10200-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104478 pcs Dátový hárok CDBD10200-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A (DC) Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 200V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A (DC)