CDBD10150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDBD10150-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
listoch: CDBD10150-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie CDBD10150-G
Číslo dielu CDBD10150-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89056 pcs Dátový hárok CDBD10150-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 10A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Balík dodávateľov zariadení D2PAK rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A (DC) Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 150V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 10A (DC)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CDBD1040-G
CDBD1040-G
výrobcovia: Comchip Technology
popis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V D2PAK